Göktaşı 2018 sinema çekimi 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
N/A IMDB Puanı 1 Yorum 1,829 Görüntülenme

Göktaşı 2018 sinema çekimi 720p izle

Göktaşı 2018 izle filminin konusu, 28 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek filmin senaryosunu Caner Erzincan, Bekir Kerem Kurt kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise Mar, Yeni Dünya ve Hayat Çizgisi Suriye filmlerinden tanıdığımız Caner Erzincan oturuyor. Başrollerini Şafak Sezer ve Sinan Çalışkanoğlu'nun paylaştığı yerli 2018 komedi filmi yayınlanan kahkaha tufanı yaratan fragmanı ile merak içerisine sokuyor.

Son yılların en büyük sorunlarından biri mevsim bozukluklarından dolayı meydana gelen kuraklıktır. Bu sorundan muzdarip olan Trakya'nın Günebakan köyünün halkı ümidini yitirmemiş ve yağmur duaları ile bekleyiş içerisine girmiştir. Ancak senaryonun trajik komik hali ile sebebi ile uber şekilde köye meteor yağmuru olur. Halk bu olaya anlam veremezken, bu haber tüm Dünya'da duyulur. Gelişmiş Dünya ülkelerinin ajanları ve haber kanalları köyü ziyaret eder. Ajanlar ile köylüler arasında gök taşları için pazarlık süregelirken. Gelen haber sunucularından Ceylan ile İsmet'in oğlu arasında ki duygular işleri tamamen farklılaştırıyor.


Bir önceki gönderimiz olan Bücür Filmi 2018 izle filmini de sitemizden dil seçenekleriyle 720p ve 1080p seçenekleriye izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Film henüz vizyona düşmemiştir.Çıktığı anda Göktaşı 2018 Sinema çekimi olarak izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  28 Eylül 2018

  Senaryo:

  Caner Erzincan, Bekir Kerem Kurt

  Yorumlar (1)