Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar izle Full 1080p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 7,636 Görüntülenme

Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar izle Full 1080p

Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar izle filmi tüm Dünya da sevilen film serilerinden biridir. Temmuz ayı sonlarında vizyona girecek filmi sitemizden aynı tarihte tek parça ve türkçe dublaj seçenekleriyle izleyebilir ve indirebilirsiniz. 2000 yılından beri 3 yıl arayla vizyona sürülen Mission İmpossible serisi Dünya'nın her bölgesinden ilgi görüyor. Filmi film yapan başrol oyuncusu Tom Cruise sayesinde bu hale geldiğini düşünülse de senaryonun da değeri bilinmelidir. Ayrıca Tom'a eşlik eden Rebecca Ferguson ve Henry Cavill gibi deneyimli oyuncular da filmin kalitesini arttırıyor.

Görevimiz Tehlike 6 Türkçe dublaj 720p izle filmi 27 Temmuz 2018 tarihinde Türkiye de vizyona girecektir. Çekim sırasın da yaşanan sakatlanma nedeniyle ertelenmişti ancak bu tarihte çıkacağı kesinleşti. Filmin kalitesini arttıran Tom Cruise'un yakın arkadaşı olan Christopher McQuarrie senaryo farkı ve yönetmenliği ile profesyonel yol katetmiştir. Bir çok filmin yönetmenliğini yapmış ve en iyi senaryo oscar ödülünü de almıştır. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan küçük bir video ile bizi neler beklediği hakkında aydınlattılar. Görevimiz Tehlike 6 ekibinin söylemlerine göre yeni görevin oldukça duygusal olduğu ve Ethan için riskli olduğunu anlayabiliyoruz. Geçmiş seri filmlerin yanı sıra bu film de daha çok bireysel yolculukları göreceğiz. Bugüne kadar ki en iyi ve en zor görev olduğunu öne sürmeleri izleyiciyi merak içerisinde bırakıyor.

Bir önceki gönderimiz olan John Wick 3 izle filmini de sitemizden dil seçenekleriyle 720p ve 1080p seçenekleriye izleyebilir ve indirebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)